Wymiana wyswietlacza w telefonie Samsung

Nowa usługa Samsunga: Naprawa wyświetlacza

Wymiana ekranu jest często poszukiwaną usługą w urządzeniach mobilnych. W większości przypadków nie jest jednak konieczna wymiana całego wyświetlacza. Firma Samsung oferuje usługę naprawy ekranu, która jest przystępna cenowo i może być stosowana zamiast wymiany ekranu.

Od października posiadacze urządzeń Samsung Galaxy będą mogli skorzystać z nowej usługi Samsunga – naprawy ekranu – zamiast wymiany całego modułu ekranu. Nowa, atrakcyjna cenowo opcja dostępna jest w autoryzowanych serwisach Samsunga.

Wymiany ekranów stanowią ogromną część napraw urządzeń mobilnych. Jest to kosztowna i skomplikowana usługa, która często nie jest potrzebna. Dlatego, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, ale nie zapominając o zrównoważonym rozwoju naszej planety, postanowiliśmy zaoferować opcję naprawy ekranu. „Naprawa różni się od wymiany, ponieważ wykorzystuje inny proces technologiczny, który pozwala na naprawę

Naprawa wyświetlacza

Urządzenia Samsung Galaxy z opcją naprawy ekranów są kwalifikowane, jeśli ramka modułu wyświetlacza nie uległa uszkodzeniu. Wymiany wymagają jedynie te elementy ekranu, które zawierają informacje (np. warstwa umożliwiająca obsługę ekranów dotykowych czy matryca). Cena naprawy ekranu będzie od 15 do nawet 45 proc. niższa niż wymiana całego modułu ekranu.

Technik z działu serwisu przedstawi Ci wstępną opinię eksperta, który pomoże Ci zakwalifikować Twoje urządzenie Samsung Galaxy do naprawy. Po zatwierdzeniu ceny naprawy urządzenie zostanie przekazane do autoryzowanego serwisu Samsung wyposażonego w wymagane narzędzia i zespół ekspertów w dziedzinie naprawy.

Wszystkie naprawy i wymiany wyświetlaczy wykonywane w autoryzowanych centrach serwisowych Samsung są przeprowadzane przy użyciu wyłącznie oryginalnych komponentów, co pozwala na przedłużenie oryginalnej gwarancji urządzenia. Pracownicy Centrum Serwisowego Samsung są certyfikowani i stosują się do najwyższych standardów napraw. Komponenty używane do napraw są oryginalne i objęte gwarancją. Zapewnia to najwyższą jakość i bezpieczeństwo usług. Autoryzowane Centra Serwisowe Samsung są wielokrotnymi laureatami wyróżnienia „Gwiazda Jakości Obsługi”, które przyznawane jest na podstawie badań satysfakcji. Informacje o centrach serwisowych Samsunga można znaleźć na stronie ExpressGSM.eu.

Usługa dostępna dla smartfonów Galaxy S8, S8+ S9, S9+ S10e S10, S10+, S20, S20+ S20U, S21 S21+, S21U, N8, N9, N10, N10+ i N20. Fold2.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Wymiana wyświetlacza Samsung

Telefony Samsung mogą pochwalić się bardzo wysokiej jakości wyświetlaczem, który przyciąga wielu klientów. Rosnąca popularność zakrzywionych ekranów świadczy o ich atrakcyjności. Jednak, podobnie jak inne ekrany, są one podatne na powstawanie uszkodzeń, które mogą być spowodowane upadkiem lub zgnieceniem telefonu. Może to utrudnić codzienne korzystanie z telefonu. Nie tylko ze względu na możliwość zranienia się lub nawet spowodowania szkody, ale także z powodu nieprawidłowego wyświetlania lub problemów z dotykiem. Szukasz aktualizacji dla swojego uszkodzonego wyświetlacza Samsung? Powinieneś skorzystać z fachowego serwisu, który wykona dla Ciebie wymianę wyświetlacza Samsung.

Wymiana wyświetlacza Samsung

Czy zawsze istnieje możliwość wymiany wyświetlacza w Samsungu?

Wymiana wyświetlacza w Twoim Samsungu jest możliwa w niemal każdych okolicznościach. Jeśli jednak uszkodzenia obejmą korpus lub ramkę telefonu, konieczne będą dalsze naprawy, a być może wymiana całej obudowy. Jeśli nie jesteś pewien, czy wymiana wyświetlacza jest możliwa, zadzwoń do naszego centrum serwisowego Samsung.

Jeśli Twój smartfon ma problem z ekranem i uszkodzone jest tylko przednie szkło, możesz skorzystać z łatwiejszej opcji naprawy, jaką jest wymiana szkła. W tym przypadku jednak wyświetlacz musi działać w prawidłowy sposób. Czy chcesz wiedzieć, że potrzeba wymiany wyświetlacza jest konieczna? Będziemy określić potrzebę wymiany.

Na czym polega wymiana wyświetlacza Samsung?

wymiana wyświetlacza Samsung

Wpisanie telefonu do programu serwisowego i przedstawienie go technikowi umożliwi naprawę wyświetlacza. Proces rozpoczyna się od dokładnego sprawdzenia telefonu, a także bezpiecznego usunięcia wszelkich uszkodzonych części. Następnie technicy przeprowadzają łatwą do naprawy wymianę wyświetlacza na całkowicie nowy. Po zakończeniu naprawy telefon jest następnie testowany, aby upewnić się, że działa prawidłowo.

Ekspresowa naprawa telefonów Samsung

Ekspresowa naprawa telefonów Samsung

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś skorzystać z naszych usług. Od lat zajmujemy się naprawą telefonów. Pozwoliło nam to na zdobycie ogromnej wiedzy. Cenimy sobie ciągłe doskonalenie naszych pracowników. Stale inwestujemy w nowe technologie, które pozwalają nam na wykonywanie profesjonalnych napraw.

Posiadamy na stanie wszystkie dostępne części do telefonów. Jesteśmy w stanie naprawić Twój telefon w ciągu kilku minut. Naprawa trwa zazwyczaj krócej niż godzinę. Nasz serwis naprawczy dokona naprawy przy użyciu oryginalnych części lub gdy klient sobie tego życzy, użyjemy najwyższej jakości zamienników.

Możesz spać spokojnie wiedząc, że eksperci zajmą się Twoim telefonem, gdy skorzystasz z usług naszego serwisu. Na wykonaną usługę i części otrzymasz gwarancję.