Galeria

Fota Hotel Margot Sportowa w Gorlicach Kontakt: Telefon, ceny, zdjęcia i ceny pokoi.

Wyjątkowe położenie Hotelu Margot wyróżnia go w tak cichej i spokojnej okolicy. Będziesz zadowolony, jeśli zechcesz odpocząć i pooddychać świeżym powietrzem, podziwiając zieleń. Jest to idealne miejsce dla osób aktywnych i dbających o zdrowie.

Na terenie obiektu znajduje się pobliski kompleks sportowy. Wiele atrakcji dostępnych jest zarówno w sezonie letnim jak i zimowym.

Można skorzystać z krytego lub odkrytego basenu, a także kortów tenisowych, stadionów czy hal sportowych. Hotel znajduje się 13 km od lodowiska Magura Małastowska, które oferuje zimowe emocje. Oferujemy organizację obozów grupowych i sportowych.

Hotel Margot - Sportowa Gorlice
Park miejski
Park miejski
Park miejski
Restauracja
Restauracja
Sale konferencyjne
Obiekty sportowe
Obiekty sportowe
Obiekty sportowe

Wincenty Pol opisał okolice Gorlic w 1869 roku: „Inna rzecz uderza nas w rejonie Wisłoki; cały obszar zajęty Wisłoka Ropa Jasło Jaselka i Jasło przez Wisłokę i Ropę od dołów sanockich do Działu Grybowskiego: Gorlice Szymbark, Ropa ze wschodu na północ, ku Ziemi Pilzneńskiej, będącej już siedzibą województwa sandomierskiego.

Sasi zasiedlili cały obszar Głuchoniemców. Ubierają się tak samo jak Sasi siedmiogrodzcy i węgierscy. Mimo, że niektóre części tego terenu były w przeszłości zasiedlone przez Szwedów, cała ludność Głuchoniemców posługuje się najczystszą polską gwarą małopolską. Są wyjątkowi w swoim wyglądzie i od tego czasu nazywani są Głuchoniemcami.